Reconnective Healing (Tekrar Bağlantı Şifası)

English  –  German  –  Turkish

Yeniden Bağlantı Şifası, bizi çevreleyen sonsuz Enerji, Sevgi, Işık ve Bilgelik arzı Alanına erişen ve onunla yeniden bağlantı kuran, aynı şeyi varlığımızın derinliklerinden yeniden uyandıran, yenilenmeye izin veren ve en uygun denge durumuna geri dönen bir süreçtir. tüm seviyeler: Zihinsel, Duygusal, Fiziksel ve Ruhsal olarak.

Uygulayıcı, sonsuz Kaynağımızla yeniden bağlantı kurma sürecinin yalnızca bir katalizörüdür, dolayısıyla Bütünlüğümüze dönüşü kolaylaştırır. Ve elle tutulur. Yıllar boyunca yapılan bilimsel çalışmalar, hücrelerimizde titreşimsel bir değişim olduğunu göstermiştir. DNA’mız değişiyor. Daha yüksek Işık Seviyeleri yaymaya başlıyoruz.

Sonuç olarak, yaşamlarımız daha tutarlı ve dengeli hale gelir.

Uygulayıcı seansı yönlendirmez ve herhangi bir sonuç vaadi veya garantisi yoktur: her kişinin dönüşümü veya iyileşmesi benzersiz olacaktır. Hayatımızın ve evrimimizin belirli bir zamanında en yüksek benliğimiz tarafından çekilir ve yalnızca buna hazırsak, her zaman yalnızca en yüksek iyiliğimiz için etki eder.​

Yeniden Bağlantı Şifası bir terapi değildir ve yine de geçişler genellikle çok kısa bir süre içinde birden fazla seviyede yer almaya başlar.

Fiziksel düzeyde olabilir. Zihinsel veya duygusal düzeyde olabilir: derin iç huzur, daha yüksek benlik saygısı, derin iç ve dış değişimler. Bir ilişki kolaylaşmış olabilir veya işteki bir zorluk ortadan kalkmış olabilir veya insanlar, mücadele ettikleri bir durumla ilgili eksik fikri veya bağlantıyı paylaşmış olabilir. Bu, ruhsal uygulamalarımıza, yeni bir coşku ve disiplinle yeniden başlamamızı sağlayan Spiritüel Yolumuzla yeniden bağlantı olabilir.

Yine, her kişi kendisi için en uygun olanı alacaktır.

Yeniden Bağlantı Şifası Seansı
Bir Yeniden Bağlantı Şifası seansı, 30 dakikalık tek bir seans olarak, bir masaj masasına uzanarak, gözler kapalı, tamamen giyinik olarak, önerilen üç seanslık döngülerde – eğer insanlar hayatlarında belirli bir zorluk yaşıyorlarsa – her iki seansta bir yapılır, duruma göre üç gün veya bir gün sonra. Yeniden bağlandığımız frekanslar seanstan sonra bile uzun süre çalışmaya devam ediyor.

Seans sırasında derin bir huzur ve rahatlama hissedebilir ve enerji varlığınızın her seviyesinde çalışmaya başlarken bazı tuhaf fiziksel duyumları fark edebilirsiniz.

Uzaktan Yeniden Bağlantı Şifası Seansları
Uzaktan yapılan Yeniden Bağlantı Şifası seansları, fiziksel olarak mevcut olan kişiyle yapılanlarla aynı etkiye sahiptir. Mesafe, Yeniden Bağlantı Şifasının etkilerini etkilemez veya azaltmaz.

Belirli bir tarih ve saat için randevu alıyorum, başlamadan önce mesaj atıyorum, aynı 30 dakikalık klasik seans için uzanıyorsunuz ve sonrasında telefonda deneyiminizi konuşuyoruz.

Çocuklar, hayvanlar ve kolayca yatağa uzanamayanlar için iyi bir çözüm olabilir.

Sorumluluk Reddi:
Tayfun Delice bir tıp doktoru değildir ve öyle olduğunu iddia etmez: Teşhis veya reçete yazmaz, kullandığı yöntemler kelimenin tam anlamıyla bir terapi olarak kabul edilemez ve kesin sonuçları garanti etmez. Fiziksel durumunuza dikkat etmek için bir tıp doktoruna danışmanızı, halihazırda yolda olan tıbbi tedavileri azaltmamanızı veya askıya almamanızı önerir.

 

Reconnective Healing seansı için randevu almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderiniz.